دوربین مداربسته اولیه رئال به یونایتد , آفساید بود؟

رئال مادرید امشب با برتری 2 – 1 بر یونایتد برنده شد فاتح سوپرکاپ اروپا شده و یک جام دیگر به ویترین افتخاراتش اضافه کند .
ورزش
ل سه : رئال مادرید امشب با برتری 2 – 1 بر یونایتد برنده شد فاتح سوپرکاپ اروپا شده و یک جام دیگر به ویترین افتخاراتش بیفزاید .

به دوربین مداربسته نقل از آس , رئال نصفه نخستین را با دوربین مداربسته دقیقه 23 کاسیمیرو با موفقیت به رخت کن رفت ; دوربین مداربسته ی که ولی مشکوک به آفساید بود و به حیث می رسید که ستاره برزیلی در لحظه ارسال توپ بوسیله کارواخال , جلوتر از مدافع مستقیم خویش قراردارد ; اما تصویر تحت حکایت از تصمیم صحیح یاری داور بر پایه ی پذیرش دوربین مداربسته دارااست :
دوربین مداربسته
آلوئه‌ورا اين ایام يكي از رايج‌ترين گياهاني است كه در آپارتمان‌ها و خانه‌ها از آن نگهداري مي‌كنند . شايد براي‌تان عجيب باشد كه چه طور اين گياه كه ظاهري شبيه كاكتوس دارد , مي‌تواند به پاي اثبات سالن‌ پذيرايي , تراس‌ يا دوربین مداربسته خان دوربین مداربسته ه‌هاي خانگي تبديل شود &# دوربین مداربسته فشان تنگ آن قدر قدیمی است کشور‌ایران
مج دوربین مداربسته له سیب سبز : آلوئه‌ورا اين روز ها يكي از رايج‌ترين گياهاني است كه در آپارتمان‌ها و خانه‌ها از آن نگهداري مي‌كنند . شايد براي‌تان عجيب باشد كه چه‌طور اين گياه كه ظاهري شبيه كاكتوس داراست , مي‌تواند به پاي ثابت سالن‌ پذيرايي , تراس‌ يا دوربین مداربسته خانه‌هاي خانگي تبديل شود .
دوربین مداربسته
افراد زيادي كه آلوئه‌ورا در منزل نگهداري مي‌كنند علاوه بر آنكه نگهداري اين گياه را معمولی و بي‌دردسر مي‌دانند , از خواص درماني آن نيز سود مي‌برند . آلوئه‌ورا كه با نام صبر‌زرد نيز شناخته مي‌شود ازجمله گياهاني است كه در طب سنتي هند «آيورودا» , جنبه‌هاي درماني مختلفي داراست و به صورت خوراكي و موضعي مصرف مي‌شود .

آلوئه‌ورا كاكتوس خوشمزه

چه دمايي مطلوب اين گياه است؟

بهترين آلوئه‌ورا در سرزمين‌هاي گرمسيري و خشك كشت مي‌شود پس در‌صورتی‌که مي‌خواهيد در آپارتمان‌تان آلوئه‌ورا نگهداري كنيد , بايد به دماي هوا و ميزان آبي كه به اين گياه مي‌دهيد اعتنا كنيد . بهترين دما براي آلوئه‌ورا 17 تا 24 جايگاه سانتي‌گراد است .

گرما و سرماي شديد سالم گياه را به خطر مي‌اندازد . پس در شرایطی‌که در منطقه‌اي زندگي‌ مي‌كنيد كه روزهاي خيلي گرم و شب‌هاي خيلي سرد دارد خوب تر است از نگهداري اين گياه صرف حیث كنيد يا آن را باطن آپارتمان يا خانه نگهداري كنيد ; يا متناسب با دماي هوا آن را به بيرون خانه منتقل كنيد تا گياه نور و روشنایی خورشيد را به صورت مستقيم دريافت كند .

چقدر آب بدهيم؟